İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Sanal Pos Tavsiyesi 2021

Sanal Pos Tavsiyesi 2021

featured

Sanal pos tavsiyesi 2021 alıcı ve satıcı için e-ticaret ödeme işlemlerini kolaylaştırmak adına kullanılan bir sistemdir. Aynı zamanda, tüccarın kredi veya banka kartları aracılığıyla elektronik işlemler yapmasına izin veren bir sistem diyebiliriz. Diğer bir deyişle sanal pos, müşterinize belirli bir tutarı tahsil etmesini teklif ettiğiniz bir ödeme şeklidir. Farklı ödeme ağ geçitleri ile bazı platformlar üzerinden işlem yapmanızı sağlar. Veri güvenliğini garanti eder ve e-ticaret ile müşteri arasında aracı görevi görür. Müşterilerinizin ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde satın almalarını mümkün kılar. Alıcının ödediği ücret anında alınır. Peki, online işletmeniz için hangi sanal pos daha iyi? İşte, sanal pos tavsiyesi 2021 listesi!

En İyi Sanal Pos Tavsiyesi 2021

Birçok sanal pos sistemleri bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yapmak sizlerin arasında olmaktadır. Bizler bu firmalar arasında kendilerine göre komisyon oranları ve ödeme zamanlarına göre sizlere bazı yaptığımız araştırmaları sunmawktayız. En iyi sanal pos tavsiyeleri almak için bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

İyzico

2013 senesinde kurulan firma, e-ticaret şirketleri, bireysel kullanıcılar ve pazaryerleri için ödeme altyapısı sunar. 7/24 canlı desteği, saklı kartla tek tıkla ödeme olanağı, banka kartsız kolay alışveriş ve iptal/iade süreçlerinde kolaylık gibi pek çok avantajı beraberinde getirir. Aynı şekilde İyzico, firmalar açısından da benzersiz özellikleri ile dikkat çeker. Sanal pos ile ödeme imkanı dışında Link Yöntemi ile de ödeme almanıza izin verir. 7/24 İyzico Korumalı Alışveriş desteği ile fark yaratır. Hem alıcılar hem de satıcılar için alışveriş deneyimini bir üst noktaya taşıyan firma, son yıllarda oldukça popüler.

PayTR

Güvenli sanal pos tavsiyesi arayanlar için ikinci seçenek PayTR diyebiliriz. Hızlı bir şekilde başvuruları sonuçlandıran firma, kısa sürede sanal pos edinmenize imkan tanıyor. Evrakları online şekilde sisteme yükleyip, saatler içinde sanal posunuzun açılmasını sağlayabiliyorsunuz. PayTR ile almış olduğunuz ödemeler ise bir diğer iş gününde hesabınıza geçiyor. Gizli ücret ve aidatın olmaması da büyük bir maddi avantaj yaratıyor.

iPara

Hızlı, güvenli ve kolay ödemenin bir diğer ismi olan iPara, popüler sanal pos sistemlerinden biri. Yalnızca tek bir entegrasyon ile web sitenizden bütün banka kartları ile ödeme alabiliyorsunuz. Ayrıca firma, link ile ödeme imkanı da tanıyor. Böylece, herhangi bir entegrasyona gerek duymadan link ile ödeme mümkün oluyor. Online tahsilat özelliği ise bilgisayar, tablet veya telefon yardımı ile sanal pos kullanmanızı sağlıyor.

Paynet

Tahsilat sisteminize rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunan firma, nakit akışınızı pratik şekilde dijitalleştirmenize izin veriyor. Tüm iş modelleri için ödeme çözümleri vadeden Paynet, son yılların gözde firmalarından biri oldu. Hatta 2020 senesinde iki buçuk milyon adet işlem Paynet ile gerçekleşti. Müşteri memnuniyetine ve güvenilirliğe odaklanan firma, kusursuz hizmetiyle fark yaratıyor.

Paratika

Çoğu banka, üye iş yeri ve girişimci tarafından tercih edilen Paratika, yaklaşık yüzde 97’lik başarılı işlem oranıyla öne çıkıyor. Yirmi yıldan fazla sektördeki etkinliğini sürdüren marka, global olarak 27 banka ile çalışıyor. Online tahsilat almak isteyen şirketlerin gereksinimi olan sanal pos altyapısını son teknolojik özelliklerle sunuyor. Güvenilir olması ve birçok kolaylık sağlaması dışında Paratika, e-ticaret ve pazaryerlerine ek olarak, Instagram ve Bayi Tahsilat gibi çeşitli yöntemler de vadediyor.

Esnek Pos

Sanal pos tavsiyesi 2021 listesinde bir diğeri Esnek Pos. Firma, yerli ve yabancı bütün kartlardan ödeme almanıza yardımcı oluyor. Kolay ödeme sistemi sayesinde problemsiz şekilde tahsilat yapmanızı sağlıyor. Bütün bankalarla entegre bir sistemi olan Esnek Pos, kesintisiz ve güvenli alışverişi daha pratik hale dönüştürüyor. Yapay zeka teknolojisiyle geliştirilen özel filtreleri, dolandırıcılık ihtimalini minimuma indiriyor. Bu durum hem alıcı hem de satıcıyı güvence altına alıyor. Firmanın komisyon oranları ise iş modelinize göre belirleniyor.

Yorum Yap
Bu İçeriğe Tepkiniz Ne Oldu?

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?