1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Exxen Hesap Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen Hesap Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen Hesap Abonelik İptali

Günümüzde birçok dijital yayın platformu bulunuyor. Exxen de bunlardan birisi oluyor. Bu platformda bir sürü yapım yer alıyor. Dizi, belgesel, reality Show ve çok daha fazlası… Birçok kişi Exxen’e nasıl kaydolunur? Exxen hesap abonelik iptali nasıl yapılır? Gibi birçok sorunun yanıtını merak ediyor. Her bir sorunun cevabı bu yazıda sizleri bekliyor. İşte detaylar…

Exxen Nedir? Özellikleri Neler?

Exxen Hesap Abonelik İptali

Exxen, birçok televizyon programından severek takip edilen usta televizyoncu Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu ve 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayın hayatına başlangıç yapan dijital içerik platformu olmaktadır. Platform tamamen ücretlidir. Ücretsiz bir şekilde yapımları seyredemezsiniz. Topluma ilk defa 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından duyurulmuştur. Bu platformu oluşturmak için 1.500 kişilik bir ekip toplanmıştır. Acun Ilıcalı aracılığıyla bu platformun tamamının ücretli olacağı ifade edilmiştir.

Exxen’in senelik bütçesi ise 900 milyon TL olarak netleştirilmiştir. Platformda reality show, dizi, çocuk programı, belgesel ve yarışma gibi birçok yapımın bulunacağı açıklanmıştır. Bunun yanı sıra TV’de ticari nedenlerden ötürü yayınlanamayan kısa yapımların da Exxen’de yayınlanabileceği söylendi. Platformun isim babası ise Ali Taran olmuştur. Platformun ismi birçok kişiden tam not almıştır. Exxen’de birçok sosyal medya fenomenini de görebilirsiniz. Acun Ilıcalı özenle seçtiği temel bir kadro oluşturmuş gibi görünüyor. Herkes de bu durumdan son derece memnun diyebiliriz. Peki, Exxen’e kayıt nasıl olunur? Exxen hesap abonelik iptali nasıl yapılır?

Exxen Platformuna Nasıl Üye Olunur?

İnternet üzerinden yayın yapan bu dijital platform, çoğu insanın favorisi durumunda. Bu nedenle de Exxen üyelik konusu merak ediliyor. Exxen’e üye olacağınız zaman karşınıza birçok abonelik paket seçeneği çıkmaya başlıyor. Bu platformda iki farklı üyelik türü var; bunlardan bir tanesi Exxenspor üyelik paketi, diğeri ise normal Exxen üyelik paketi oluyor. Eğer sporla alakalı olan paketi seçerseniz diziler, belgeseller ve şovların yanı sıra sporla alakalı programları da seyredebiliyorsunuz. Yani maçları seyretmeniz mümkün hale geliyor. Fakat diğer pakette spora dair herhangi bir şey bulunmuyor. Seçim tamamen sizin. İster spor paketiyle maçları da izleyin. İsterseniz spor olmadan devam edin.

Her iki üyelikte de reklamlı ve reklamsız gibi seçimler yapabiliyorsunuz. Reklamsız paketler reklamlı olan paketlere göre biraz daha pahalı oluyor. Dilerseniz senelik ödeme de yapabiliyorsunuz, sonuç olarak daha indirimli şekilde bir ücret ödemiş olacaksınız. Üye olma kısmına gelecek olursak, adınız soyadınız ve e-posta adresiniz sisteme kaydolmanız için yeterlidir. Fakat banka ya da kredi kartınızla platform içerisinde abonelik başlatmadığınız sürece hiçbir yapımı izleyemezsiniz. Dilerseniz belli bir zaman sonra kartınızı sistemden silebilirsiniz. Ama bunun için aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir. Şimdi, Exxen hesap abonelik iptali hakkında bilgiler paylaşalım.

Exxen Hesap Abonelik İptali Nasıl Oluyor?

Diyelim ki Exxen aboneliğinizi çeşitli nedenlerden dolayı iptal etme kararı aldınız. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: İlk olarak Exxen’in web sitesini ziyaret edin. Ardından hesabınıza girin. Sağ üst köşede adınızın ve fotoğrafınızın yer aldığı Hesap ve Ayarlar bölümüne tıklayın. Abonelik Bilgilerim bölümündeki Üyeliğimi İptal Et kısmına girin.

Hesap silme isteğinizi onaylamanız için şifrenizle giriş yaptıktan sonra ekrana gelen uyarıyı göreceksiniz. Bahsi geçen uyarıda profilinizi silmek isteyip istemediğinizden emin olma durumunuz sorulacaktır. Gerçekten Exxen aboneliğinizi iptal etmek istediğinizden eminseniz bu uyarıyı direkt olarak onaylayabilirsiniz. Evet seçeneğini seçtikten sonra hesabınız temelli silinmiş olacaktır.

Hesabınıza tekrar giriş yapmak isterseniz bu işlem tamamen başarısız olur, çünkü hesabınız çoktan iptal olmuş demektir. Dilerseniz aynı e-posta adresinizle Exxen dijital platformuna tekrar kaydolabilirsiniz. Birbirinden ilgi çekici dizi, program ve belgesel gibi yapım türlerini daha rahat seyretmek için istediğiniz zaman dönmeniz mümkündür.

Yorum Yap
Bu İçeriğe Tepkiniz Ne Oldu?

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?